Štěpán Duháň
BLOG: UDÁLOSTI, KOMENTÁŘE, RECENZE

Žena stylu

Vydáno
25. únor
2018
4
+4
Mnoho lidí si často klade otázku, zda je britská móda šik a in, zda není příliš konzervativní. Osobně se domnívám že britská móda je skvělá a britský styl věčný a tudíž i nadčasový. To že se klasický ostrovní styl nebojí nových trendů a rád se nechá isnpirovat dokázala včera i královna Alžběta II.
Add a comment Číst dál:

Designblok 2016

Vydáno
1. listopad
2016
67
+67
Zaslouží si právě končící Designblok 2016 označení největší česká přehlídka designu? Nebo jde o výstavu igelitového oblečení, stěží stojícícho nábytku a instalací, u kterých nevíte, která její součást je výrobkem a která dekorací? Nebo snad tato přehlídka nabízí řadu zaručeně užitečných a nositelných věcí, které kromě toho, že je chápe skutečně málokdo, včetně tvůrců samotných, jsou také nepochopitelně drahé. Odpověď na všechny tyto otázky zní ano. Designblok přinese něco ze všech výše zmíněných kategorií. A lze tu tedy objevit také designéry, kteří jsou skutečně "nositelní" a užitelní v běžném životě a nyní vám je představím.
Add a comment Číst dál:

Muž stylu

Vydáno
24. červenec
2017
17
+17
V uplynulých měsících Buckinghamský palác oznámil, že od podzimu letošního roku se princ Philip vévoda z Edinburghu vzdá svých oficiálních povinností. Británii slouží již sedmdesát let a tak dlouho pracuje skutečně málokterý člověk na světě. Své povinnosti plnil vždy profesionálně, odhodlaně a především stylově, alespoň co se odívání týká.
Add a comment Číst dál:

Vánoční přání

Vydáno
24. prosinec
2016
78
+78

Věřte nebo ne, opravdového gentlemana z vás cool kombinace modrého obleku a hnědých bot neudělá. Je k tomu potřeba ještě pár věcí, které nejsou vůbec složité, ale osvojit si je není tak snadné jako si objednat košili na míru on-line. Zároveň nejde o nic, co nedokáže každý z nás. Slušné chování, neužívání vulgárních slov, ohledy na ostatní (v autě, v domě), plnicí pero, vánoční přání... 

Add a comment Číst dál:

Pánská záležitost

Vydáno
31. říjen
2016
65
+65
Vážené dámy a vážení pánové, dovoluji si vás pozvat na festival Pánská záležitost, který se bude konat 12. listopadu na Novoměstské radnici. Představí se zde špičkoví výrobci a dodavatelé pánské módy, obuvi a doplňků, budete si moci vyzkoušet barbershop, napít se kvalitního alkoholu a poslechnout si zajímavé přednášky. Pro další informace sledujte web události a FB stránku.
Add a comment

Pozor, vyletí motýl!

Vydáno
15. březen
2017
47
+47
Vážení a milí, plesová sezóna pomalu končí. Je čas večerní obleky a smokingy opět zabalit do pouzder a nechat zase chvíli viset ve skříni. Až si je budete příště brát na sebe, dávejte si pozor, smoking je něco jako uniforma a ta má svá přesně daná pravidla. Jak nevypadat jako motýl Emanuel, nýbrž jako elegantní muž?
Add a comment Číst dál:
87
+87

Ani v době Vánočních svátků žádný gentleman nechce být neupravený, v pyžamu se u televize válející jedinec, naopak chce potěšit své blízké svou milou přítomností, ale také příjemným zevnějškem. Jak však nebýt v rodinném a přátelském kruhu přespříliš formální a odtažitý? Snadno, držet se dress code Festive Attire (který je také na pozvánkách označován jako Holiday Attire, Creative Cocktail, Dress to Impress). Takové označení na pozvánce by se také mohlo týkat vánočních večírků, jejichž sezóna právě vrcholí. Co nám tedy kód Festive Attire dovoluje?  

Add a comment Číst dál:

Pánské barevné ponožky

Vydáno
26. říjen
2016
111
+111
Na večerní formální události by se měly tak jako boty a šaty nosit také ponožky v černé barvě. Stejně tak na některé denní formální příležitosti nejsou vhodné jiné než černé. Pokud jde ale třeba o méně formální akci, nebo svatbu, kde je originalita očekávána a vítána, můžete outfit doplnit a oživit i jinou barvou.
Add a comment Číst dál:
  • 1
  • 2
Štěpán Duháň • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. HV

Štěpán Duháň


logo

Módní poradce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Cena poradenství je 1000 korun za hodinu.
V případě následné spolupráce, první hodinu konzultace poskytuji zdarma.